Protezy szkieletowe w technologii SLM

Szkolenie 1 dniowe

Prowadzący: Michał Bielecki
Szkolenie indywidualne: maksymalna ilość uczestników 4 osoby
Cena: 1900 zł

Pobierz ofertę Zapisz się na szkolenie

W cenie szkolenia zawarty jest catering, materiały, oraz bon rabatowy o wartości 200 zł do wykorzystania na dowolne prace proetyczne w centrum frezowania Primomill.

Podczas szkolenia dowiesz się jakimi algorytmami posługiwać się podczas planowania, projektowania i wykonywania prac protetycznych pod okiem wieloletniego praktykanta w dziedzinie CAD/CAM. Szkolenie to dedykowane jest do osób wprowadzających do swojej działalności prace w technice cyfrowej. Z nami dowiesz się jak wykonać projekt by wyeliminować niepowodzenia i wykonać najlepszą pracę protetyczną.

Podczas warsztatów dowiesz się jak zaprojektować konstrukcję protezy szkieletowej przy użyciu oprogramowania p Partial CAD. Dowiesz się jak wykorzystać jego potencjał w codziennej pracy z protezami szkieletowymi oraz przekonasz się jakie zalety przynosi technologia SLM w ich wykonywaniu. Kurs dedykowany osobom, które posiadają już doświadczenie w wykonywaniu protez szkieletowych oraz dla tych którzy zaczynają przygodę z Partial CADem.

Termin:

  • 18.03.2023