parallax background

PRIMOMILL CENTRUM FREZOWANIA I SPIEKU LASEROWEGO PRIMOMILL

O NAS

Technika dentystyczna
wchodzi w cyfrowy świat wielkimi krokami

Centrum Frezowania Primomill powstało z myślą o kliencie, który ceni jakość, kontakt z klientem, oraz dobrze wykonane prace. Do wytwarzania naszych produktów używamy materiałów klasy premium. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo struktury frezowane z tlenku cyrkonu, dwukrzemianu litu e.max, PMMA, CoCr i Tytanu oraz spiek laserowy SLM. Specjalizujemy się w wytwarzaniu konstrukcji SLM tj. podbudowy, suprastruktury, oraz protezy szkieletowe. W naszym portfolio znajdą Państwo rozbudowaną listę systemów implantologicznych do prac frezowanych. Zrealizujecie z nami takie prace jak belki, suprastruktury, łączniki indywidualne czy korony oraz mosty przykręcane.

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy szlifowali swoje umiejętności w pionierskich laboratoriach CAD-CAM w Polsce. Pomagamy zaplanować i wykonać pracę, a dzięki możliwości konsultacji z nami mogą być Państwo pewni gwarancji najwyższej jakość produktu końcowego.

Zapraszamy również na nasze szkolenia. Szeroka oferta tematów, wzbogacona o projektowanie na najpopularniejszym systemie CAD w naszej branży Exocad.